Cтратегія розвитку Пірнівської громади

Пірнівська громада розпочала процес розроблення Стратегії розвитку нашої території на період до 2027р.

Стратегія розвитку громади є одним із ключових документів, що визначає стратегічне бачення громади та описує шляхи і засоби досягнення цілей. Громади, які мають стратегію – чітко знають, чого хочуть досягнути, де взяти ресурси та що для цього потрібно робити.

Наш громада отримала перемогу в конкурсному відборі територіальних громад для надання підтримки у розробці стратегій розвитку та була відібрана з 12 претендентів по Київській області та з 183 претендентів по всій Україні! Отже, ми отримаємо потужну менторську підтримку від експертів з питань стратегічного планування міжнародної програми «U-LEAD з Європою».

Фото без опису12 січня відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Пірнівської територіальної громади. Під час засідання члени робочої групи узгодили основні етапи стратегічного планування. Також на зсіданні були прийняті рішення щодо складу робочої групи, Положення про робочу групу з підготовки Стратегії розвитку Пірнівської територіальної громади, визначено, що до вересня 2021р. буде проведено щонайменше п’ять засідань робочої групи.

Впродовж лютого та березня нашою робочою групою, спільно з ULEAD Київський регіональний офіс було проведено консультації  під час яких ми опрацьовувати зібрану інформацію, проводити SWOT-аналіз, ознайомлювались з методикою формування стратегії.

Початкова стадія розробки Стратегії - збір статистичних даних для підготовки соціально-економічного аналізу та проведення анкетування жителів і представників бізнесу, що дозволить зрозуміти проблемні питання, перспективи розвитку громади та визначити очікування.

Опитування проведено серед мешканців та підприємців шляхом поширення анкет в електронному та паперовому вигляді. Всього опрацьовано 980 анкет заповнених жителями громади та 22 анкети - представників бізнесу. На основі заповнених анкет, учасники Робочої групи провели узагальнення відповідей всіх категорій респондентів. Загальний результат опитування враховано при розробленні SWOT-матриці та буде використано в подальшому процесі розроблення Стратегії розвитку Пірнівської громади.

З результатами опитування можна ознайомитись тут:

Результати опитування мешканців та підприємців громади

Також, членами Робочої групи проведено збір соціально-економічних даних, проаналізовано основні економічні показники, роботу галузей освіти, культури, житлово-комунального-господарства, медицини, розвиток інфраструктури, екологічний стан та потенціал громади.

З результатами проведеного соціально-економічного аналізу громади можна ознайомитись тут:

Дані соціально-економічного розвитку Пірнівської громади

Фото без опису14 квітня, в онлайн-режимі відбулося друге засідання Робочої групи із розробки Стратегії розвитку Пірнівської громади, учасники Робочої групи презентували результати проведеного опитування громадян та підприємців громади та результати соціально-економічного аналізу, підведено підсумки творчого конкурсу серед учнівської молоді Пірнівської громади. Під час засідання учасниками Робочої групи також обговорено проведений SWOT-аналіз, що є невід’ємною частиною будь-якого стратегічного документу. Формування SWOT-аналізу та порівняння відбувалось на засіданнях підгруп робочої групи, а також шляхом обговорень членами робочої групи в онлайн та офлайн форматах. Учасниками Робочої групи були встановлені взаємозв`язки між сильними та слабкими сторонами, зовнішніми можливостями та загрозами.

Якщо ви бажаєте бути в курсі всіх новин щодо процесу розроблення Стратегії нашої громади - долучайтесь до нас у Facebook, до сторінки Розроблення Стратегії розвитку Пірнівської громади та слідкуйте за нашими публікаціями.

Запрошуємо всіх, хто хоче, щоб ваша думка була почута та врахована долучитися до роботи з розробки стратегічного плану розвитку Пірнівської територіальної громади!

Для цього необхідно: заповнити Анкету за посиланням: https://docs.google.com/.../1FoW_IFPx.../edit

06 Вересня, 2021 р., 19:06
Наша громада працює над створенням Стратегії розвитку Пірнівської громади до 2027р.  Робочою групою з розроблення Стратегії розвитку проводиться збір ідей проектів від мешканців та підприємців які є найважливішими для розвитку громади.
17 Серпня, 2021 р., 12:12
Пірнівська громада за експертної підтримки Міжнародної Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Пірнівської громади на період до 2027 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є  збір пропозиції від представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати дієву Стратегію. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії.і За результатами роботи буде сформовано План реалізації Стратегії розвитку Пірнівської громади на період до 2027р.
26 Липня, 2021 р., 17:54
21 липня 2021р. відбулось чергове третє засідання Робочої групи з розроблення Стратегії Розвитку Пірнівської громади.  Засідання відбулось одночасно в онлайн та офлайн форматі для залучення максимального кола учасників.