Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Пірнівської сільської ради

Загальна інформація:

Директор комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Пірнівської сільської ради - Шевченко Любов Анатоліївна

Адреса: 07361, Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нижча Дубечня, пр-т Миру, 50

Електронна пошта: pirnove-ss@ukr.net

Контактний телефон: (045 96) 216-02

З метою виконання функцій щодо надання соціальних послуг особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, у Пірнівській територіальній громаді було створено комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Пірнівської сільської ради (далі - Центр), який розпочав свою роботу з 1 січня 2023 року.

У своїй роботі Центр керується Законом України від 17.01.2019 року № 2671-VIIІ «Про соціальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», Положенням про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Пірнівської сільської ради затвердженого рішенням сесії Пірнівської сільської ради від 21 жовтня 2022 року № 1111-24-VIII та іншими нормативно-правовими актами, які визначають діяльність Центру.

Основними завданнями Центру є:

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

- надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Робота Центру направлена на здійснення заходів, спрямованих на вдосконалення соціального захисту осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Центр з урахуванням потреб у соціальних послугах, визначених у територіальній громаді, надає такі соціальні послуги:

• догляд вдома;
  • соціальна адаптація;
  • соціальна інтеграція та реінтеграція;
  • екстрене (кризове) втручання;
  • консультування;
  • соціальний супровід;
  • представництво інтересів;
  • посередництво (медіація);
  • соціальна профілактика;
  • натуральна допомога;
  • інформування;
  • інші послуги.

Для надання соціальних послуг у Центрі діють такі структурні підрозділи (відділення):

• - відділення соціальної роботи;
  • - відділення соціальної допомоги вдома.