28 Травня, 2024 р., 09:42
 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Пірнівської сільської територіальної громади.
15 Травня, 2024 р., 16:29
Національна соціальна сервісна служба України відповідно до пункту 86.3 плану заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 372-р., запровадила проведення моніторингу доступності інформації та публічних послуг для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, відповідно до Рекомендацій щодо викладення інформації та Методичних рекомендацій.
10 Травня, 2024 р., 09:51
Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вишгородського району Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що 07.05.2024 розпочато весняну кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Вишгородського району.
07 Травня, 2024 р., 10:58
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Вишгородського району.