Оголошення про збір ідей проектів для Стратегії розвитку Пірнівської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 17.08.2021 12:12

Фото без описуПірнівська громада за експертної підтримки Міжнародної Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Пірнівської громади на період до 2027 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є  збір пропозиції від представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати дієву Стратегію. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії.і За результатами роботи буде сформовано План реалізації Стратегії розвитку Пірнівської громади на період до 2027р.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Пірнівської громади, запропонувати свої ідеї проектів, які дозволять нашій громаді стати успішною, комфортною, конкурентоспроможною. Щоб зібрати максимальну кількість ідей ми проведемо зустрічі в населених пунктах громади до яких запрошуємо приєднатись мешканців громади, підприємців, місцевих депутатів та членів Робочої групи. Розклад зустрічей формується та буде висвітлено на сайті Пірнівської громади та на сторінці розроблення Стратегії у Facebook.

Для того щоб подати ідею треба:

- заповнити ось цю форму: https://docs.google.com/forms/d/1TPCnmEIBCL4yvZq5jvwcR2MkfnHULxLodIux-yLKmAM/edit

- або озвучити сою ідею під час серії організованих зустрічей в громаді (розклад зустрічей висвітлено окремо).

- або заповнити паперовий варіант форми.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

• Термін реалізації проєкту – не більше як до 2027р.
  • Проєктна ідея стосується цілей та одного із завдань Стратегії розвитку  Пірнівської територіальної громади. Ознайомитись з переліком цілей та завдань Стратегії можна тут:

• Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 7 вересня  2021 р.
  • Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

Окрім електронного формату аналогічні форми в паперовому вигляді знаходяться в Пірнівській сільській раді (с. Пірнове, вул. Спортивна, 1 ), а також у старост населених пунктів громади та депутатів Пірнівської сільської ради. Бажаючим  подати ідею проекту для реалізації стратегії на паперових носіях, просимо звернутися до вказаних осіб.

Збір ідей проектів проводиться до 7 вересня 2021р.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь, будь ласка за тел. (063) 42-39-264, або напишіть на e-mail: pirnove.strategy@gmail.com

Заздалегідь дякуємо за приділений вами для всієї нашої громади час!