У «ЦЕНТРІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ПІРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОЖНА ОТРИМАТИ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ

Дата: 21.11.2023 15:10

Головне завдання психолога комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Пірнівської сільської ради – професійна допомога клієнтам у визначенні причин їхніх проблем і подальший спільний пошук можливостей для їх вирішення шляхом надання комплексу соціальних послуг.

Перша психологічна допомога (ППД) – це сукупність заходів загальнолюдської підтримки та практичної допомоги ближнім, які відчувають страждання і потребу.

Що передбачає перша психологічна допомога?

ППД передбачає такі аспекти:

- формування відчуття безпеки, зв'язку з іншими людьми, спокою та надії;

- надання доступу до соціальної, фізичної та емоційної підтримки;

- зміцнення віри в можливість допомогти собі та оточуючим.

Коли надається перша психологічна допомога?

ППД призначена для людей, які знаходяться в стані дистресу в результаті щойно пережитого або поточної важкої кризової події. Таку допомогу надають як дорослим, так і дітям. Однак не кожна людина, яка пережила кризову подію, потребує ППД або прагне її отримати.

Що таке психосоціальна підтримка?

Психосоціальна підтримка- це дії, які спрямовані на побудову стійкості окремих індивідуумів, сімей і спільнот з метою зміцнити їх потенціал до відновлення та адаптації. Психосоціальна підтримка дозволяє людям відновитись після наслідків кризових подій та допомагає справитись із такими подіями в майбутньому.

Що таке психологічне консультування?

Психологічне консультування — сфера практичної професійної діяльності психолога, пов'язана з наданням допомоги потребуючим її людям у вигляді порад, рекомендацій щодо вирішення життєвих психологічних проблем.

З приводу отримання психологічної допомоги звертатися до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» за адресою: с. Нижча Дубечня, пр-т Миру, 50

Психолог МАМОНОВА Ольга Олександрівна