06 Лютого, 2024 р., 16:19
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 5-8 лютого 2024 року внаслідок нестійкого температурного режиму продовжуватиметься підвищення рівнів води та при руйнуванні льоду можливі різкі коливання рівнів на ділянці Верхнього Дніпра Неданчичі ‒ Дніпровське, пригирловій ділянці Прип'яті (зона ЧАЕС) та річках суббасейну Десни (Київська, Чернігівська, Сумська обл.) з подальшим затопленням та утриманням води на заплаві Десни біля м. Новгороду-Сіверського, с. Морівська, початковим затопленням садово-дачної забудови, доріг на заплаві біля м. Чернігова, з порушенням транспортного сполучення з окремими селами в Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області, утриманням затоплення заплави і переливу автодороги місцевого значення на притоці Десни р. Снов у Чернігівському районі Чернігівської області (І рівень небезпеки ‒ жовтий); на Верхньому Дніпрі (в межах країни) утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення низки прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки ‒ помаранчевий).
06 Лютого, 2024 р., 09:44
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб» (далі – Постанова № 94) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.