14 Квітня, 2023 р., 18:06
Служба безпеки України закликає українців не відвідувати масових зібрань та дотримуватися безпекових рекомендацій напередодні Великодня Ворог чудово розуміє, що зазнає поразки на полі бою, тож не полишає спроб влаштувати провокації, аби розхитати єдність українського суспільства. Для цього рф намагається застосовувати різноманітні інструменти та, серед іншого, приділяє особливу увагу релігійній тематиці.
24 Березня, 2023 р., 11:02
Відповідно до розпорядження Київської обласної військової адміністрації від 23 березня 2023 року №201 "Про запровадження комендантської години на території Київської області" тривалість комендантської години змінюється та діятиме з 00:00 до 05:00 щодня, починаючи з 26 березня.
21 Березня, 2023 р., 13:59
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.