05 Березня, 2024 р., 09:47
В Новосілківскій гімназії відбувся захоплюючий брейн-ринг "Мандрівка Україною". Інтелектуальні змагання, де кожен проявив свої найкращі розумові здібності та кмітливість.
29 Лютого, 2024 р., 16:15
27 лютого 2024 року на базі Нижчедубечанського ліцею Пірнівської сільської ради  розпочався ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пірнівської громади, об’єднаних гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!». У спортивному залі зібралося 37 учасників змагань з футзалу. Захід розпочався словами вдячності Збройним Силам України та хвилиною мовчання за загиблими.
29 Лютого, 2024 р., 10:07
Головною метою діяльності Укрцентру «Інваспорт» є забезпечення належних умов для реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю, здійснення заходів з організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності осіб з інвалідністю, спорту вищих досягнень, фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю.
27 Лютого, 2024 р., 15:53
З 01 січня 2024 року діє оновлена форма податкової декларації про майновий стан і доходи