УВАГА! РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН КОНКУРСУ «МИСТЕЦТВО, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ»

Дата: 22.05.2024 14:29

Фото без опису

З нагоди відзначення Дня охорони праці, в Україні в 2024 році започатковано проведення онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя», участь у якому можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.

Регіональний етап конкурсу триватиме до 25 червня. До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

- постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;

- художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;

- малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;

- відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).

Цього року тема буде зосереджена на дослідженні впливу зміни клімату на безпеку та здоров’я працівників на роботі.

Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» https://theartofsafety.dsp.gov.ua/ та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png. Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України.

У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. У такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.

За інформацією ДЕРЖПРАЦІ