09 квітня 2024 року розпочався третій районний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 10.04.2024 11:13

У спортивному залі зібралися учасники змагань з футзалу семи громад Вишгородщини, серед яких була і команда «Лелека» Нижчедубечанського ліцею - переможці другого «зонального» етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з футзалу».

Змагання відбувалися у м. Вишгород на базі Вишгородської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Головним суддею змагань був Микола Самсон. Суддями змагань виступали Іван Карпина та Микола Горовий.

Підтримували та вболівали за нашу команду їх вчитель, тренер, наставник Ігор Воловик, директор ліцею Ольга Прокопенко, медпрацівник ліцею Валентина Кучер, найпалкіша шанувальниця, незмінний фотокореспондент всіх спортивних змагань ліцеїстів Діана Карпенко, спеціалісти відділу освіти Пірнівської сільської ради Оксана Татарой та Ярослав Ярмоленко.

Кожна команда зіграла три гри, за підсумками яких визначилися півфіналісти та фіналісти змагань. Наша команда хоч і не посіла призове місце, але достойно програла сильним суперникам, в підсумку посівши п’яте командне місце.

Дякуємо за плідну працю, мужність, згуртованість, витривалість, командну роботу ліцеїстам: Луцишину Владиславу, Ткачу Олексію, Волку Кирилу, Клименку Даниілу, Кожемяко Артему, Доброву Миколі та Мусієнко Анастасії.

Бажаємо юним спортсменам результативних тренувань, вдосконалення навичок з улюбленого виду спорту і в наступному році вже поборотися за призове місце.

За інформацією Відділу освіти Пірнівської сільської ради