Дата: 29.03.2024 15:23

Долучайся до тих, хто виборює Перемогу!

Відділ комплектування 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України запрошує на військову службу за контрактом та по мобілізації всіх вмотивованих громадян, які бажають стати частиною прикордонної родини та разом боронити рубежі нашої держави.

Державна прикордонна служба України цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення, є соціально відповідальною установою та гарантує:

• грошове забезпечення (від 21000 гривень);
  • одноразова виплата за підписання першого контракту в розмірі 22 000 гривень;
  • кар'єрне зростання, проходження необхідної підготовки в відомчих навчальних центрах;
  • безкоштовна кваліфікована медична допомога у відомчих лікувальних закладах;
  • визначений чинним законодавством соціальний пакет для військовослужбовця, пільги для них та членів їх сімей.

Комплектування здійснюється на посади інспекторів прикордонної служби, водіїв, медичних працівників (фельдшерів), кандидатів з інженерною та технічною освітою (саперів),  трактористів, кранівників з подальшим проходженням служби в підрозділах 9 прикордонного загону Державної прикордонної служби України(в межах Вишгородського району Київської області).

Вимоги до кандидатів:

• громадянин України віком від 18 років;
  • для водіїв — наявність водійського посвідчення;
  • для медичних працівників — освіта за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • придатність до військової служби за станом здоров'я та психологічно-професійними якостями;
  • відсутність судимості.

Для юнаків проходження строкової військової служби не обов'язково.

Для довідок або з метою подачі заяв просимо звертатися за адресою:

Київська область, Вишгородський район, смт. Іванків, вул. Зоряна, 11а

Телефон для довідок: