ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 38 СЕСІЇ ПІРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 15.03.2024 17:15

14 березня 2024 року під головуванням сільського голови Сергія Книжникова відбулося перше пленарне засідання тридцять восьмої сесії Пірнівської сільської ради VIII скликання за участю 18 депутатів, заступника сільського голови та працівників Фінансового управління.

У ході засідання розглянуто 26 з 66 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісій Пірнівської сільської ради.

В результаті роботи депутати сільської ради затвердили звіти про виконання бюджету Пірнівської сільської територіальної громади за 2023 рік та про виконання Договору про співробітництво з Вишгородською міською територіальною громадою, та заслухали звіт сільського голови.

Було прийнято ряд нових Програм на 2024 рік щодо:

- підтримки військових частин Збройних Сил, Національної Гвардії та Міністерства Оборони України;

- розвитку музичної освіти;

- підтримки осіб з особливими освітніми потребами;

- забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю технічними та спеціальними засобами реабілітації;

- медичного забезпечення пільгових та соціально незахищених жителів;

- надання одноразової допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування;

- одноразової грошової допомоги випускникам закладів середньої освіти з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;

- підтримки та розвитку КНП «Вишгородська центральна районна лікарня», а також Управління Державної казначейської служби України у Вишгородському районі Київської області.

Внесено зміни до бюджету Пірнівської сільської територіальної громади на 2024 рік, а також до Програм на 2024 рік: соціально-економічного та культурного розвитку Пірнівської сільської ради, фінансової підтримки КП «Пірнове», благоустрою території, цільової програми «Турбота», організації землеустрою, Стратегії реформування шкільного харчування у закладах освіти та програми підтримки правоохоронних органів (Офіцерів громади). Також прийнято зміни до структури та штатного розпису КП «Пірнове» та присвоєно чергові ранги посадових осіб місцевого самоврядування старостам старостинських округів.

Інші питання порядку денного, а саме щодо земельних відносин, будуть розглянуті на другому пленарному засіданні тридцять восьмої сесії Пірнівської сільської ради VIII скликання. Місце, дата та час проведення другого засідання буде визначено розпорядженням сільського голови.