Дата: 29.02.2024 16:15

27 лютого 2024 року на базі Нижчедубечанського ліцею Пірнівської сільської ради  розпочався ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пірнівської громади, об’єднаних гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!». У спортивному залі зібралося 37 учасників змагань з футзалу. Захід розпочався словами вдячності Збройним Силам України та хвилиною мовчання за загиблими.

З вітальним словом до учасників змагань звернулась директор Нижчедубечанського ліцею Ольга ПРОКОПЕНКО, яка побажала всім спортсменам захоплюючої гри, перемоги, звернула увагу на заходи безпеки.

Начальник відділу освіти Пірнівської сільської ради Оксана ПОНОМАРЕНКО звернула увагу на те, що, навіть в цей непростий час освітяни Пірнівської громади активно працюють над реалізацією пріоритетних напрямів державної політики у сфері фізичної культури і спорту, зокрема рухової активності дітей та учнівської молоді, занять фізичною культурою, формуванням здорового способу життя; побажала всім спортсменам перемоги і Перемоги Україні.

А потім розпочалася безкомпромісна боротьба за перемогу між командами «Лелека» (Нижчедубечанського ліцею), «Ласка» (Жукинського ліцею), «Кажан» (Новосілківської гімназії), «Руда лисиця» (Пірнівської гімназії) та командою Стрімких лебедів (Лебедівської гімназії).

За підсумками змагань перемогу здобула команда «Лелека» Нижчедубечанського ліцею, яка представлятиме Пірнівщину в наступному районному етапі змагань. Срібним призером стала команда «Кажан» Новосілківської гімназії. Бронзу виборола команда Стрімких лебедів Лебедівської гімназії. Четверте місце зайняла команда «Ласка» Жукинського ліцею. П’яте місце посіла команда «Руда лисиця» Пірнівської гімназії. Всі учасники змагань отримали дипломи і найголовніше море позитивних емоцій.

Висловлюємо подяку за організацію змагань головному судді, вчителю фізичної культури Нижчедубечанського ліцею Ігорю ВОЛОВИКУ, за підготовку команд учителям фізкультури Юрію ВИСОЦЬКОМУ, Катерині КОЗЛОВСЬКІЙ, Ірині ГРИЩЕНКО, Євгенії ВОЛЖАНІНІЙ та Сергію КИРИЧЕВСЬКОМУ.

Бажаємо юним спортсменам майбутніх перемог!

За інформацією Відділу освіти Пірнівської сільської ради