Вихованці Вищедубечанського учнівського лісництва приєднались до підгодівлі диких тварин

Дата: 20.02.2024 14:14

Зима потроху здає свої позиції і вже всі з нетерпінням чекають весняної, теплої і сонячної погоди. Незважаючи на те, що сніговий покрив значно зменшився, мисливські господарства продовжують підгодовувати диких тварин. Адже більшості з них складно було пережити нещодавні люті морози і завірюхи. Тварини мають відновити втрачені за зиму сили, тому що попереду важливий період їхнього життя - поява на світ потомства.

Саме в цей скрутний період на порятунок звірів приходять єгерські служби, адже збереження життя лісової фауни - їх обов'язок.

Цієї суботи вихованці Вищедубечанського учнівського лісництва мали нагоду приєднатись до підгодівлі тварин разом з єгерською службою мисливського господарства ТОВ «Метос» (Єгері Сотник О.О., Барчан В.)

Такі біотехнічні заходи у мисливському господарстві проводяться регулярно. Працівники єгерської служби постійно перевіряють годівниці і підгодівельні майданчики у довірених їм мисливських угіддях і, за потреби, поновлюють їх. Тут в раціоні тварин зазвичай бувають зернові культури, кормові віники, сіль (обов'язково), сіно тощо.

Також діти мали змогу спостерігати за процесом заміни картки пам’яті у камері відеоспостереження і навіть побачити на фото тварин, які приходять на підгодівельний майданчик і потрапляють до фотопастки. Переконались, що підживитись до годівниць приходять чимало диких тварин, яких більшість діти і не бачили ніколи наживо в лісі.

Зимова підгодівля - це аж ніяк не приручення диких тварин, а допомога в найскрутніший період року. Саме тому працівники мисливського господарства ТОВ "Метос" відносяться до цього процесу відповідально і професійно. І передають власний досвід молодому поколінню!

За інформацією Вищедубечанського учнівського лісництва.