ПРО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНІХ УМОВ. ПАВОДОК.

Дата: 06.02.2024 16:19

Фото без описуЗа інформацією Українського гідрометеорологічного центру 5-8 лютого 2024 року внаслідок нестійкого температурного режиму продовжуватиметься підвищення рівнів води та при руйнуванні льоду можливі різкі коливання рівнів на ділянці Верхнього Дніпра Неданчичі ‒ Дніпровське, пригирловій ділянці Прип'яті (зона ЧАЕС) та річках суббасейну Десни (Київська, Чернігівська, Сумська обл.) з подальшим затопленням та утриманням води на заплаві Десни біля м. Новгороду-Сіверського, с. Морівська, початковим затопленням садово-дачної забудови, доріг на заплаві біля м. Чернігова, з порушенням транспортного сполучення з окремими селами в Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області, утриманням затоплення заплави і переливу автодороги місцевого значення на притоці Десни р. Снов у Чернігівському районі Чернігівської області (І рівень небезпеки ‒ жовтий); на Верхньому Дніпрі (в межах країни) утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення низки прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки ‒ помаранчевий).

За інформацією ДСНС України