ДО УВАГИ ВОДІЇВ!!!!! ЗАКРИВАЄТЬСЯ РУХ МОСТОМ ЧЕРЕЗ КАНАЛ

Дата: 09.01.2024 12:56

У зв'язку зі стартом робіт з капітального ремонту мосту через канал дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів км 29+110.

З 10 січня рух автотранспорту на дорозі Р-69 Київ –Вишгород – Десна – Чернігів з міста Києва в бік села Осещина та Хотянівки здійснюватиметься мостом через канал. З Осещини та Хотянівки в бік Києва рух відбуватиметься тимчасовим потонним мостом.

З 17 січня рух відбуватиметься по понтонному мосту в режимі реверса в обох напрямках. Міст через канал буде повністю закритий на капітальний ремонт.

На початку повномасштабного вторгнення росії, один з прольотів мосту на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів було зруйновано, наразі міст не здатен витримувати транспортні навантаження та потребує негайного ремонту.

Щоб логістика для мешканців лівобережної частини району та сусідніх областей суттєво не ускладнилась на час проведення ремонту основного мосту працюватиме понтонна переправа.

Радимо водіям враховувати інформацію щодо закриття мосту та звертати увагу на дорожні знаки.

За інформацією Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України https://kv.restoration.gov.ua/press/news/58915.html