ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! БЕЗПЕКОВІ ЗАХОДИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНИХ СВЯТ!

Дата: 25.12.2023 11:44

Відповідно до Протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області № 227 від 04.12.2023 року, Пірнівська сільська рада наголошує щодо дотримання безпекових заходів під час різдвяних та новорічних свят на території громади.

Для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, діє заборона реалізації та використання піротехнічних засобів, ведення діяльності під час дії запровадженої комендантської години, а також проведення розважальних заходів, таких як концерти, шоу-програми, дискотеки, виступи професійних та аматорських колективів, ярмарок, спортивних змагань, тощо, в тому числі благодійних заходів, після 21:00 год.

Мешканцям громади під час різдвяних та новорічних свят, дотримуватися запровадженої комендантської години (з 24.00 до 5.00 год.) та введених безпекових заходів.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, СВЯТА - НЕ ПРИВІД НЕХТУВАТИ ПРАВИЛАМИ ТА НАРАЖАТИ СЕБЕ НА НЕБЕЗПЕКУ.