У Пірнівській гімназії проводився тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 20.11.2023 16:23

З 13 по 19 листопада 2023 року у Пірнівській гімназії проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

У рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему: «Безпечна дорога додому: обов’язки і права пішоходів», «Увага та дотримання правил дорожнього руху під час перебування на проїжджій частині», «Безпека дорожнього руху», «Твій друг – безпечний рух», «Правила для пішоходів» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

Упродовж тижня учні брали участь у вікторинах, іграх та квестах. Повторили правила поведінки на вулицях і дорогах. Також школярі із захопленням взяли участь у конкурсі малюнків.

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід із будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Учні поглибили знання правил дорожнього руху та розвинули практичні навички.

За інформацією Відділу освіти Пірнівської сільської ради