Вишгородська філія Київського обласного центру зайнятості продовжує консультувати жителів громади

Дата: 17.11.2023 11:45

Вишгородська філія Київського обласного центру зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з об'єднаними територіальними громадами. Активно співпрацюємо з роботодавцями, які ведуть свою діяльність на територіях громад.

16.11.2023 року заступник директора Вишгородській філії Ольга Куляєва та начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Ірина Громовець відвідали Новосілківський старостинський округ Пірнівської територіальної громади, проінформували роботодавців та населення, які прийшли до них на консультацію, про актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, умови участі в суспільно корисних роботах, проходження професійного навчання та активні програми.

За більш детальною звертайтесь до Вишгородської філії КОЦЗ за адресою:

м. Вишгород, вул. Шолуденка, 6-А або за номером телефону: (044)244-94-66