У БУЗОВІЙ КОШТОМ ФОНДУ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ БУДУЮТЬ НОВУ БАГАТОПОВЕРХІВКУ НА МІСЦІ ЗРУЙНОВАНОЇ

Дата: 06.11.2023 15:34

Фото без опису

У селі Бузова зводять новий багатоквартирний житловий будинок на місці зруйнованого. Роботи виконують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. У п’ятиповерхівці на вулиці Центральна у 47 квартирах до війни мешкали 116 людей.

Унаслідок ведення активних бойових дій на Київщині 5 березня 2022 року будівля була значно пошкоджена. У ній були повністю зруйновані дах і стіни, пошкоджені несучі конструкції та інженерні мережі.

Нове будівництво п’ятиповерхового будинку з підвалом уже розпочали. На об’єкті виконали підготовчі роботи, викопали котлован та влаштували фундамент. А також вже зробили каркас підвалу і першого поверху.

Крім того, в будівлі передбачене зведення вогнестійких несучих конструкцій, влаштування систем електро- та водопостачання.

Фото без опису Фото без опису

За інформацією КОВА.