ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ПІРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!! ІНФОРМАЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ ПО ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ (УМОВНЕ ДТП З ВИТІКОМ АМІАКУ)

Дата: 21.09.2023 10:25

Шановні мешканці с. Пірнове!

Ми повідомляємо Вас про надзвичайну ситуацію, яка виникла в наслідок ДТП з цистерною, що перевозила аміак. В наслідок цього інциденту стався витік аміаку в навколишнє середовище.

Дана ситуація знаходиться під контролем але потребує негайних заходів для мінімізації можливого впливу на здоров’я та довкілля.

Для Вашої безпеки просимо дотримуватися наступних правил:

1. Уникайте зони викиду (Утримуйтесь від наближення до місця ДТП та зони викиду аміаку);
  2. Закрийте двері та вікна;
  3. Не виходьте на вулицю без нагальної потреби (Уникайте прогулянок на дворі та намагайтеся залишатися в приміщенні);
  4. Слідкуйте за оголошеннями і рекомендаціями органів місцевої влади та служби з надзвичайних ситуацій;
  5. Враховуйте індивідуальні особливості (Особливу увагу необхідно приділити дітям, людям похилого віку та особам із хронічними захворюваннями).

Будь ласка, залишайтесь спокійними та дотримуйтесь вказівок наданих сільською радою та службою з надзвичайних ситуацій.

Наша мета забезпечити Вашу безпеку та надати всебічну допомогу.