УВАГА! БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СМІЛИВА ГРИВНЯ»

Дата: 19.09.2023 15:00

Фото без описуНаціональний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня». До 30 листопада 2023 року по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.

Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України та наближення нашої перемоги.

Благодійна акція «Смілива гривня» проходить вже вдруге. Минулого року учасники акції зібрали монет на суму майже 5 млн грн. Збір монет тривав протягом трьох місяців, з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року, по всій Україні. Зібрані кошти були перераховані на спеціальний рахунок, створений у Національному банку України, для потреб сил оборони України.

Як долучитися до акції?

Щоб долучитися до акції, зберіть монети і принесіть їх у найближче відділення одного з банків-партнерів акції: АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «ПУМБ» та перекажіть кошти на спеціальний рахунок, відкритий у Національному банку України для збору коштів на потреби ЗСУ.

Детальна інструкція про те, як організувати збір монет в колективі, за посиланням: http://surl.li/cponh.

Адреси відділень, у які можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції можна знайти за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до благодійної акції «Смілива гривня».

Разом до Перемоги!