ІННОВАЦІЙНА ПРОГРАМА ДЛЯ МОЛОДІ UPSHIFT

Дата: 31.08.2023 10:48

З метою підвищення життєстійкості та громадської активності молоді, надання нових вмінь, навичок для запровадження позитивних змін у громадах, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини ГО «Агенція локальних ініціатив» у Київській та Чернігівській області реалізується програма UPSHIFT.

UPSHIFT - це освітня програма, що реалізується у понад 40 країнах і спрямована на розвиток способу мислення, навичок та можливостей для молодих людей, які перебувають у несприятливому становищі через, наприклад, війну в країні, бідність, стать, інвалідність, етнічну приналежність тощо.

UPSHIFT підтримує підлітків та молодь, використовуючи методологію людиноцентричного дизайну через хвилі UPSHIFT. Кожна хвиля націлена на десять команд з 3-5 молодих людей. Проект поєднує в собі аутріч для залучення молодих людей, які потребують допомоги, аналіз проблем та дослідницьку фазу, підбір менторів, інтенсивний 4-денний буткемп та фазу розширеного менторства для кожної когорти для реалізації їхніх ідей протягом 3 місяців.

Більше про програму можна дізнатися на сайті: https://upshiftukraine.org/

А також завантажити інформаційні матеріали ТУТ

Контактна особа Програми: Сергій Омелічкін, голова ГО "Агенція локальних ініціатив":

тел: +380508376941

e-mail: sergioomelichkin@gmail.com.