ГРУПИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЯКІ ВТРАТИЛИ РІДНИХ

Дата: 02.08.2023 12:42

Центр надання психологічної допомоги людям в горі при Інституті психології здоров’я запрошує в групи психологічної допомоги всіх, хто потребує підтримки та адаптації після втрати близьких.

Важливо. Набір в групи підтримки від 4 місяців після втрати. Якщо минуло менше часу - залишайте заявку і ми повідомимо вас, коли буде набиратись група, яка підходить для вас у часі.

Очно у Вишневому та онлайн на платформі zoom.

"8-ми крокова програма психологічної допомоги дорослим, підліткам та дітям, які втратили близьких” спрямована на допомогу проживання втрати та проходження етапів горя в безпечному підтримуючому колі для поліпшення стану і полегшення виходу зі скорботи.

Професійна психологічна допомогу, підтримка, розуміння, безпечне місце для вираження своїх почуттів, усвідомлення того, що з вами відбувається.

Групи безоплатні.

Реєстрація на групи:

Ведучі груп:

Мельниченко Оксана (арттерапевтка, експертка з терапії заснованої на взаєминах довіри , сімейна медіаторка, фасилітаторка та модераторка груп підтримки, директорка ЦНСП);

Вергулесова Юлія (Кризовий психолог. Арт психолог. Спеціаліст по роботі з травмою і втратою. Спеціаліст з дитячо- батьківських відносин. Сертифікований спеціаліст DIR Floortime. Членкиня Національної психологічної асоціації України);

Іваненко Марина (психологиня, спеціалізація: сімейні стосунки, дитячо-батьківські стосунки, арт-терапія, робота з втратою);

Франчук Тетяна (Психологиня, травмофокус терапевтка, консульттантка та супервізорка програми СЕТА, членкиня Української спілки психотерапевтів).

Адреса: м.Вишневе, вул Святошинська, 42

тел. 066-337-92-93 (дзвоніть, пишіть у Viber та Telegram)