ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ПРОЄКТУ «ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ»

Дата: 31.07.2023 15:12

Фото без описуГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

До вашої уваги Загальна програма заходів проєкту "Допомога допомагаючим"

Соціальні мережі ГО «Вектор прав людини» https://www.facebook.com/hrvector.org/

За додатковою інформацією звертатись мейлом на електронну адресу hrvector.org@gmail.com або до комунікаційної менеджерки Галини Осінської за номером телефону +38 (063) 568 71 05.

Для довідки. Проєкт «Допомога допомагаючим» реалізовується ГО «Вектор прав людини» за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах Програми «Стійкість». Програма «Стійкість» — це 30-місячний проєкт, який фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності постраждалих від війни ОГС та учасників(-ць) громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні ЗМІ та правозахисників(-ць).