Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Дата: 28.07.2023 15:13

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЛІСИ УКРАЇНИ” ФІЛІЯ “ВИЩЕДУБЕЧАНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО” ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЛІСИ УКРАЇНИ” (ДП “ЛІСИ УКРАЇНИ” ФІЛІЯ “ВИЩЕДУБЕЧАНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”).

Код за ЄДРПОУ: 44768034.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти:         м. Київ, Печерський р-н, вул. Руставелі Шота, 9А, тел. (050) 371 90 79; e-mail: dybechnja@ukr.net.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Пірнове, вул. Київська, 1В.

Мета отримання дозволу на викиди: дозвіл на викиди для існуючого об’єкта ІІ групи.

Відомості про наявність висновку з ОВД: Згідно ст. 3 ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”, підприємство не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Загальний опис об’єкта: Спеціалізація підприємства: лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві.

Джерелами викидів є наступне обладнання: автотранспортний цех-котельня-водогрійний твердопаливний котел ALTEP KT-2E-PG (дж.1); адміністративна будівля-котельня-водогрійний твердопаливний котел Ідмар-Україна ЖК 1-90 (дж.2); деревообробний цех №1-5-деревообробні верстати (дж.3-7); сушильний комплекс-котельня-водогрійні твердопаливні котли Е-1,0-0,93 (Э) №1,2 (дж.8,9); АЗС-2- наземні резервуари для зберігання бензину (дж.10), дизельного пального (дж.11), пально-роздавальні колонки для роздачі бензину (дж.12), дизельного пального (дж.13).

Відомості щодо видів та обсягів викидів (т/рік): діоксид азоту-0,743; оксид вуглецю-8,249; діоксид сірки-0,0284; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок-170,598; азоту (1) оксид N2O-0,0384; метан-0,0485; НМЛОС-0,437; вуглецю діоксид-984,084; бензин (нафтовий, малосірчистий, у перерахунку на вуглець)-0,188; вуглеводні насичені С12-С19 (розчинник РПК-26511 і ін.) (у перерахунку на сумарний органічний вуглець)-0,00209.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: не встановлюються, для об’єкту ІІ групи.

Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачені, оскільки відсутні нормативні перевищення викидів.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюєтсья державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів.

Інформація про отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості.

З приводу зауважень та пропозицій звертатись до Київської ОВА за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, тел. (044) 286-87-23, (044) 286-84-11, e-mail: doc@koda.gov.ua, zvern@koda.gov.ua.

Строки подання зауважень та пропозицій: 30 календарних днів з дня публікації.

За інформацією ДП "ЛІСИ УКРАЇНИ"

ФІЛІЯ "ВИЩЕДУБЕЧАНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО".