У ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЦЕНТР КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ" ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З МЕДИЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ГРОМАДИ

Дата: 20.06.2023 14:10

У публічній бібліотеці комунального закладу "Центр культурних послуг" відбулася зустріч з медиками нашої громади.

Організаторами заходу виступили: директор публічної бібліотеки Ніна Гриценко та директор Пірнівського будинку культури Володимир Бровко.

Наші колеги провела зустріч на яку запросили ветеранів медичної справи та учасників художньої самодіяльності Пірнівської районної лікарні.

На зустрічі було дуже багато позитивних емоцій, спогадів про роботу, колег, репетиції, концерти, перечитану літературу, незабутні роки роботи і відпочинку проведені пліч-о-пліч.

З великим захопленням і коментарями переглядали архівні фотознімки та газетні статті, запропоновані до перегляду Володимиром Бровком.

Посиденьки присмачені печивом та полуницею від місцевого ягідного господарства промайнули як одна мить.

На закінчення зустрічі - фото на згадку і побажання наступних зустрічей, бо ще багато є про що згадати і поспілкуватися.

За інформацією КЗ "Центр культурних послуг" Пірнівської сільської ради