Увага! Реквізит «Призначення платежу»: з 01.07.2023 заповнюємо лише два обов’язкових поля!

Дата: 19.05.2023 14:04

Фото без описуГоловне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що 01.04.2023 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 року № 148 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за №528/39584 (далі – Наказ № 148).

Наказом № 148 передбачено, що з метою спрощення процедури заповнення платниками платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску, платники з 01 липня 2023 року використовують виключно структурований формат реквізиту «Призначення платежу», який включає заповнення тільки двох обов’язкових полів, а саме «Код виду сплати» та «Додаткова інформація запису».

Отже, з 01.07.2023 року платники податків поле «Призначення платежу» заповнюють лише за прикладами, що наведені в Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженому Наказом № 148.

Залишаємось на зв’язку: Комунікаційна платформа: http://kyivobl.ikc@tax.gov.ua Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast