ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 12:00

Шановні мешканці Пірнівської громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільшою трагедію людства в ХХ столітті.

У ці дні ми згадуємо та вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з гітлерівським нацизмом і перемогли його.

На превеликий жаль, сьогодні наша країна також відстоює свою незалежність та територіальну цілісність в умовах повномасштабної війни, розв’язаної проти України путінською росією. Ми знову змушені виборювати власну свободу зі зброєю в руках, виносити поранених з поля бою, матері знову тривожно чекають повернення своїх синів, діти зі слізьми на очах своїх батьків, все мирне населення потерпає від постійних обстрілів. Війна це не лише танки, гармати і бої – війна це мільйони маленьких і великих людських бід, які вимушено переживати кожне покоління нашої країни.

Земний уклін від жителів Пірнівської громади всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, всім - хто захищає Україну сьогодні.

Віримо в Збройні сили України! Завдяки нашим захисникам у нас буде така довгоочікувана Перемога!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Пірнівський сільський голова Сергій КНИЖНИКОВ