РУСЛАН КРАВЧЕНКО: В УКРАЇНЦІ СТАРТУВАЛО ВІДНОВЛЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВОГО БУДИНКУ, ПОШКОДЖЕНОГО ВНАСЛІДОК ПОВІТРЯНОЇ АТАКИ

Дата: 06.05.2023 16:06

У місті Українка стартувало відновлення багатоповерхового будинку, який був пошкоджений внаслідок повітряної атаки. Про це зазначив голова Київської ОВА Руслан Кравченко у своєму Facebook.

Він нагадав, що минулого тижня там через падіння уламків російської ракети були зруйновані дві квартири. Руслан Кравченко відвідав Українку, щоб особисто переконатися, що всі роботи розпочалися вчасно.

«Щоб не затягувати процес, у максимально короткі терміни розробили проєктно-кошторисну документацію. Там, де була потреба, уже замінили пошкоджені вікна. У планах відновити пошкоджену стіну багатоповерхівки, облаштувати її фасад, відремонтувати підлогу, вставити склопакети та віконні рами», – написав голова КОВА.

Він зауважив, що хід відновлювальних робіт особисто контролюватиме і надалі.

«Затягувати процес не маємо права. Зробимо все, щоб мешканці пошкоджених квартир повернулися у свої оселі якомога швидше», – акцентував він.

Нагадаємо, 28 квітня в місті Українка внаслідок падіння уламків російської ракети відбулося влучання в багатоповерховий будинок.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

За інформацією КОВА.