У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО САМІТУ МІСТ І РЕГІОНІВ ІНОЗЕМНІ ПАРТНЕРИ ВІДВІДАЛИ КИЇВЩИНУ

Дата: 20.04.2023 09:41

19 квітня представники закордонних партнерів відвідали Київщину. Високі гості мали змогу поспілкуватися з колегами із постраждалих населених пунктів регіону та побачити масштаби руйнувань і пошкоджень, завданих від початку повномасштабної війни росії проти України.

Візит відбувся в рамках Міжнародного саміту міст і регіонів. Серед учасників заходу були представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії, місцевого самоврядування Ізраїлю, Польщі, Німеччини, Фінляндії, Литви, Румунії, Чехії, Португалії, Сполучених Штатів Америки та інших європейських і світових держав.

Делегацію супроводжували голова Київської ОВА Руслан Кравченко та перший заступник голови КОВА Дмитро Назаренко.

Учасники делегацій побували в Бучі, Ірпені, Бородянці, Дмитрівці та Андріївці. Там вони на власні очі побачили понищені житлові будинки, школи, дитячі садки, лікарні та інші об’єкти.

Руслан Кравченко зазначив, що з перших днів деокупації населених пунктів Київщини влада на всіх рівнях робить усе, щоб українці якомога швидше поверталися до своїх домівок. Саме завдяки підтримці міжнародних партнерів вдалося реалізували низку проєктів із відновлення Київщини.

«Але перед нами завдання не просто відбудувати, а зробити краще, ніж було. Ще один важливий аспект – дати поштовх для розвитку економіки, притоку інвестицій та забезпечення людей робочими місцями. Тому вкрай важлива тісна взаємодія та співпраця на рівні громад, міст і регіонів», – наголосив Руслан Кравченко.

За інформацією КОВА