У Бучі стартував «Кубок Незламності «Міста-Герої України» з міні-футболу серед дитячих команд

Дата: 03.04.2023 09:28

В Академії спорту міста Буча розпочався «Кубок Незламності «Міста-Герої України» з міні-футболу серед дитячих команд 2011-2012 років народження. Турнір присвячено річниці звільнення Півночі України від російських загарбників. Участь у спортивних змаганнях беруть дитячі команди з Міст-Героїв України, а саме з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Миколаєва, Охтирки, Херсона, Чернігова та Харкова.

На урочистому відкритті Кубку побували Народні депутати України Олександр Горобець, Олександр Пасічний, Микола Задорожній, Олег Семінський, Павло Павліш, т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, заступник голови КОВА Микола Бойко, очільник Бучанської громади Анатолій Федорук, інші представники місцевої влади.

Присутні пригадали подвиг, масовий героїзм та стійкість громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв.

Із вітальним словом до учасників Кубку звернувся т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

«Сьогодні ми знаходимося в місті Буча, яке рік тому наші Сили Оборони звільнили від загарбника. Після деокупації весь світ жахнувся від звірств, що полишив за собою ворог. Знищені міста й села, вбиті, закатовані люди. Усе це ми пережили не тільки на Київщині, а й у Херсоні, Чернігові, Охтирці, Харкові і в сотнях інших населених пунктах нашої держави. Бажаю командам-учасникам із незламних Міст-Героїв завжди пам’ятати, якого ви роду, з яких ви міст. А головне, що кожен із вас уже переможець. Вдалих змагань!», – зазначив Дмитро Назаренко.

Команди-учасники за результатами турніру отримають кубки, статуетки, медалі, дипломи та солодкі призи.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

За інформацією КОВА.