Ще одна дитина нашої громади, позбавлена батьківського піклування, отримала безкоштовне житло за рахунок субвенції з державного бюджету

Дата: 15.02.2023 15:27

Служба в справах дітей Пірнівської сільської ради повідомляє про те, що у 2022 році жителька громади, яка має статус особи з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування - Сич Юлія отримала з державного бюджету субвенцію на придбання житла.

Із задоволення ділимося з вами її враженнями:

"Я мешканка с. Воропаїв - Сич Юля.

Так сталося в моєму житті, що я рано залишилася без батьків, отримала статус дитини позбавленої батьківського піклування. В житті звикла покладатися тільки на себе. Але доля мене здивувала. Я отримала повідомлення від Служби в справах дітей Пірнівської сільської ради про те, що я можу отримати державну субвенцію на придбання житла.

І ось, я ділюся з вами неймовірною подією! Я і моя сім'я мають будинок про який я мріяла!

Ми щиро дякуємо всім, хто допомагав і був поруч: Сергію Олесандровичу Книжникову - Пірнівському сільському голові, Галині Іванівні Березинець - заступнику сільського голови, Олександру Марценюку - офіцеру громади, працівникам Служби в справах дітей і всім-всім хто допомагав та підтримував нас.

Мабуть, в перше я і моя родина відчуваємо себе захищеними та щасливими."

За інформацією Служби у справах дітей Пірнівської сільської ради