ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Дата: 08.12.2022 11:00

До 31 грудня 2022 року продовжується прийом заяв по призначенню субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива за 2022 рік.

Громадяни, які не отримали житлову субсидію у 2022 році, можуть звернутися до Управління соціального захисту населення Пірнівської сільської ради з приводу отримання житлової субсидії на придбання твердого та рідкого пічного палива.

Адреса Управління соціального захисту населення: с. Жукин, вул. Шевченка, 27

тел.: (045 96) 43-347, (045 96) 43-334

Нагадуємо, що прийом громадян з питань призначення житлових субсидій починаючи з 1 грудня 2022 року також здійснюватиметься органами Пенсійного фонду України, які працюють за екстериторіальним принципом. Тобто, звернутися за допомогою можна в будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання, а також через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та мобільний додаток Пенсійного фонду України, що важливо в умовах воєнного стану.