10 листопада 2022 року відкрито заклад дошкільної освіти "Світлячок" в селі Лебедівка Пірнівської сільської громади

Дата: 10.11.2022 09:27

Сьогодні святковий день в нашій Пірнівській територіальній громаді!

В селі Лебедівка урочисто відкрито заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Світлячок». Це справжнє свято для майбутніх маленьких вихованців та дійсно історичний момент для всіх жителів Пірнівської громади. Дитячий сміх, кольорові повітряні кульки, квіти, коровай на рушнику, щирі посмішки гостей створили теплу та затишну атмосферу свята.

Захід відбувся за участі голови Київської військової обласної адміністрації Олексія Кулеби, заступника голови Київської військової обласної адміністрації Жанни Осипенко, голови Вишгородської районної військової адміністрації Олексія Данчина, голови Пірнівської сільської ради Сергія Книжникова, депутатів Київської обласної, Вишгородської районної та Пірнівської сільської рад.

В цей день з вдячністю згадано та висловлено подяку всім причетним хто ініціював, підтримував, реалізовував та наближав таку бажану подію, як відкриття ЗДО «Світлячок» в селі Лебедівка.

Багато пройдено перешкод на шляху відновлення дитячого садочка, але не дивлячись ні на повномасштабну війну, ні на ракетні обстріли – мету досягнуто, діти мають сучасний дошкільний заклад. Заклад дошкільної освіти «Світлячок» розрахований на 30 дітей. Будівля повністю утеплена, відповідає усім сучасним нормам та стандартам, простора. Садок забезпечений усім необхідним інвентарем, меблями, має великий харчоблок із новим технологічним обладнанням, сучасні ігрові кімнати та затишні спальні.

Щасливе дитинство – запорука розвитку та процвітання громади!