Оновлений графік відключень електроенергії.

Дата: 26.10.2022 10:23

За розпорядженням НЕК Укренерго, у Київській області сьогодні з 7:45 почалися стабілізаційні відключення світла. Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення, розміщений на сайті - https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns.

Слідкуйте за оновленнями.

Працівники ДТЕК роблять все можливе, щоб відключення тривало не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не скасує застосування стабілізаційних відключень.

Зверніть увагу: можлива невелика похибка в часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Крім того, трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами тощо), через які ви можете бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 годин – просимо повідомляти ДТЕК Київські регіональні електромережі про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через сторінки в соцмережах Facebook https://www.facebook.com/dtekkrem/?__cft__[0]=AZXydjkie8b_vL40aN7A5czKPPbdCb0Pty192RbqSCL_YN7VKux6tw4IkZKRRWcjBQTWscOXjL-f2PR2VKgxMAI8P8gBYjbn7O1E-HxdaS2VLdafIZLX5qUC3P1VNEybtla-Fx1Y3M4JKxtbnmWNl_DqKr8Jj-DkU6G6ogUrcGleNPvdt3V88Cr5CAuSR5iueOs&__tn__=-UC%2CP-R

Для того аби підтримати енергосистему, закликаємо вас споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Разом до перемоги!

За інформацією ДТЕК Київські регіональні електромережі