Графік потенційних відключень електроенергії на Київщині

Дата: 20.10.2022 16:25

Графік потенційних відключень електроенергії на Київщині.

Застосовується тільки в разі, якщо в НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему.

Будьте відповідальними! Споживайте електроенергію розумно.

НЕК Укренерго запровадив відключення електроенергії у Київській області для уникнення аварій з 23.34 19 жовтня. Відключення триватиме для кожного клієнта не більше, ніж 4 години.

Однак воно може повторитись протягом доби через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то, якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00.

Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення, розміщений на нашому сайті.

Слідкуйте за оновленнями.

Для того, аби підтримати енергосистему, закликаємо всіх мешканців області споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, мінімізувати споживання електроенергії ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів. Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Бережіть себе та рідних! Віримо в перемогу!

За інформацією ДТЕК Київські регіональні електромережі.