До відома жителів громади

Дата: 07.10.2022 10:31

Національна соціальна сервісна служба України — центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики і який реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення, захисту прав дітей, здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки та за дотриманням прав дітей.

Утворена Постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 783

Національна соціальна сервісна служба України (Нацсоцслужба) здійснює три основних функції:

- Реалізація політики, соціального захисту населення і захисту прав дітей;

- Здійснення державного контролю під час надання соціальної підтримки та захисту прав дітей;

- Методичне забезпечення та координація дій органів влади і органів місцевого самоврядування щодо забезпечення прав дітей, проведення соціальної роботи, надання базових соціальних послуг і соціальної підтримки відповідно до потреб жителів територіальних громад.

Телефонна довідка Національної соціальної сервісної служби України

(044) 289-52-66

Поштова адреса: вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601

Електронна пошта: info@kyiv.nssu.gov.ua

Графік роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45.

За інформацією Головного управління Національної соціальної сервісної служби України.