УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Дата: 03.10.2022 09:32

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Вишгородського району.

У зв’язку з виконанням вищевказаних робіт на території Пірнівської громади 06.10.2022 року з 09:00 до 18:00  год. планується відключення електроенергії:

- с. Нижча Дубечня: по просп. Миру.

- с. Вища Дубечня: по вул. Пиреї, Шкільна, Шкільна, Вишнева, Визволителів, Шевченка, Соборна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська, Молодіжна, Михайлівська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, пров. Свято-Казанський, Урочище«Кругле».

- с. Пірнове: по вул. Київська, Прирічна, Набережна, Лугова, Польова, Садова, пров. Луговий, Дубечанське лісове господарство.

- с. Воропаїв: по вул. Київська, Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Заводський, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзько, Піщана, пров.Піщаний, пров. Чарівний, пров. Польовий, пров. Муравище.

- с. Ровжі: Ровжівське лісництво.

Телефони кол-центру:

+38 (044) 459-07-40