Вітання сільського голови з Всеукраїнським днем бібліотек!!!

Дата: 30.09.2022 14:38

Шановні працівники бібліотек та фахівці бібліотечної справи!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

У всі часи бібліотека є джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.

Дорогі бібліотекари, сьогодні, в день вашого прекрасного свята прийміть слова щирої вдячності та поваги за вашу самовіддану працю.

Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Нехай у Вашому колективі завжди панують гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.

Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів! Щастя і добра вам і вашим родинам!

З повагою, Пірнівський сільський голова Сергій КНИЖНИКОВ.