Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими інформує!!!

Дата: 23.09.2022 14:23

В сьогоднішніх реаліях життя, коли наші воїни відстоюють Незалежність нашого українського народу, кожна родина може зіштовхнутися із ситуацією, коли член родини довгий час не виходить на зв’язок.

У цьому випадку може допомогти «Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими». Консультаційна лінія: (095)-412-74-24 Громадська приймальня Координаційного штабу надає консультації родинам та близьким захисників та захисниць України. Запис на прийом: (044)-425-12-09

Крім того, враховуючи важливу роль ефективної комунікаційної взаємодії між Державою та родинами Захисників, Координаційний штаб розробив пам’ятку «Дорожня карта дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО), правоохоронних органів, пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

Пам’ятка містить рекомендації родинам Захисників з наступних питань:

- як діяти та куди звертатися в ситуаціях, коли Захисник потрапив у полон, пропав безвісти за особливих обставин або загинув;

- який порядок та перелік документів потрібен родині для отримання виплат, інших соціальних пільг, що передбачені Державою.

Також у пам’ятці перелічені законодавчі та нормативно-правові акти, що на період воєнного стану регулюють соціальні і правові відносини між Державою і родинами Захисників.

Актуальна версія Дорожньої карти знаходиться за офіційним посиланням: https://koordshtab.org/about.