УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Дата: 23.09.2022 10:05

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Вишгородського району.

У зв’язку з виконанням вищевказаних робіт на території Пірнівської громади 27.09.2022 року з 09:00 до 18:00 год. планується відключення електроенергії:

- с. Новосілки: по вул. Затишна, Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Польова, Старосільська, Київська, Центральна, Амбулаторна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Деснянська, Шевченка, Старосільське лісництво, Кедрова, Українська, Прорізна, Вишнева, Придорожня, Щаслива, Квітнева, Лучиста, Райдужна, Прилісна, Лагерна, Воровського, Шолуденка, Вишгородська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, Пришкільна, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", СТ "Риболов", СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Урочище «Пеньки», СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", СТ "Яблуневий", ДБК "Ювілейний", СТ «Зелений самшит», Урочище «Участок», Урочище «Вовчихи», Урочище "Бурилово".

- с. Нижча Дубечня: по вул. Лісова, Дубова, Бендика, Шкільна, Панаса Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Берегова, Лугова, Соснова, Коцюбинського, Вишнева, Коломийвська, Деснянська, Верховинська, Гагаріна, Прикарпатська, пров.Волошковий., просп. Миру, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Урочище «Кружки».

- с. Вища Дубечня: по вул. Пиреї, Шкільна, Вишнева, Шевченка, Соборна, Кірова, Чернігівська, Прибережна, Спаська, Свято-Казанська, Молодіжна, Визволителів, Михайлівська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, Урочище Кругле.

- с. Лебедівка: по вул. Виноградна.

- с. Пірнове: по вул. Київська, Прирічна, Набережна, Лугова, пров. Луговий, Польова, Садова, Дубечанське лісове господарство.

- с. Воропаїв: по вул. Київська, Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Муравище, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзька, Піщана, пров.Піщаний, пров. Чарівний, пров. Польовий, пров.Заводський.

- с. Ровжі: Ровжівське лісництво.

Телефони кол-центру:

+38 (044) 459-07-40