ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ!

Дата: 16.09.2022 15:19

Щорічно в третю суботу вересня Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191 країні, виходять на прибирання у своїй країні.

З цієї нагоди загальносвітовий рух хоче об’єднати людей і зробити Україну чистішою з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

Пірнівська сільська рада запрошує долучитися до загальносвітового руху 17 вересня 2022 року та разом із мільйонами активістів зі 191 країнами світу приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».