ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СПІЛЬНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 16.09.2022 10:53

Найменування органу місцевого самоврядування, який проводить громадське обговорення: Вишгородська міська рада, Пірнівська сільська рада

Питання, що винесене на громадське обговорення: проєкт договору про співробітництво Вишгородської міської та Пірнівської сільської територіальних громад в галузі охорони здоров’я у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради.

Відомості про час, дату, місце, форму проведення громадського обговорення: 11.00 година 24.09.2022 у приміщенні адміністративної будівлі (пл. Шевченка, 1, м. Вишгород, ІІ поверх, велика зала засідань) у формі зустрічі з громадськістю.

Ознайомитись з матеріалами громадського обговорення можна за адресою: вул. Спортивна, 1, с. Пірнове Вишгородський район Київська область.

Пропозиції, зауваження, тощо до підготовленого проєкту договору про співробітництво громад будуть прийматись безпосередньо під час проведення громадського обговорення, у письмовій формі, із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Для ознайомлення з проєктом договору переходьте за посиланням: