УКРАЇНСЬКИЙ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПОПЕРЕДЖАЄ

Дата: 06.09.2022 09:00

Останнім часом спостерігається активізація поширень різними засобами масової інформації прогнозів погоди та метеорологічної інформації, походження якої, методика отримання, якість та точність є незрозумілими і невідомими. Прийняття управлінських рішень з використанням такої інформації може мати негативні наслідки, особливо під час воєнного стану.

Український Гідрометцентр закликає використовувати в роботі лише офіційну гідрометеорологічну інформацію, яка створюється та надається УкрГМЦ, з наступних причин.

По-перше: Український гідрометеорологічний центр та підпорядковані йому гідрометеорологічні організації входять до сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Служба працює в оперативному цілодобовому режимі.

По-друге: на основі прогнозів і попереджень гідрометеорологічної служби про небезпечні і стихійні гідрометеорологічні явища приймаються рішення щодо запобігання та ліквідації наслідків небезпечних і стихійних гідрометеорологічних явищ. Здійснюється моніторинг стану атмосфери, забруднення довкілля, моделювання та прогнозування переносу забруднюючих речовин при ядерних та екологічних аваріях.

По-третє: інформація гідрометеорологічного центру використовується при плануванні посівних робіт і збору урожаю в агропромисловому комплексі, режимі роботи енергетики, транспорту, комунального господарства тощо.

Отже, інформація УкрГМЦ завжди є актуальною, достовірною і розміщується на офіційному інтернет ресурсі, за посиланням: https://linktr.ee/ukr_hmc

Команда прес-офісу УкрГМЦ

Телефон: (044) 239-93-10