День Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 13:45

Щороку 23 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України.

Це свято було засноване в 2004 році. Перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора відбулося понад сто років тому, 22 березня 1918 року.

У цей день Центральна Рада прийняла Закон, яким затвердила поєднання жовтого і блакитного кольорів у прапорі Української Народної Республіки. А 23 серпня 1991 року група народних депутатів України внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.

Державний прапор України у синьо-жовтих кольорах затверджено 28 січня 1992 року.

Прапор - один із символів державності, під яким український народ утвердив свою соборність і самостійність. Під цим прапором нині захищають рідну землю наші доблесні воїни від російських загарбників.

Під цим прапором ми всі об’єднуємо сили для подолання будь-яких перепон, демонструючи патріотизм, любов до Батьківщини, гордість за свою історію.

Щиро вітаю вас зі святом! Щастя, благополуччя, а головне - Перемоги над ворогом!

З повагою, Пірнівський сільський голова Сергій КНИЖНИКОВ.