У Пірнівській громаді створено осередок ради ветеранів

Дата: 16.12.2021 11:13

14 грудня у Пірнівській громаді відбувся семінар щодо співпраці Вишгородської Районної організації ветеранів та Пірнівської сільської ради згідно підписаної угоди, а також установче засідання осередку ради ветеранів Пірнівської громади.

У заходах взяли участь голова Пірнівської сільської ради Сергій Книжников, заступниця голови Пірнівської сільської ради з гуманітарних питань Галина Березинець, голова Вишгородської районної ради Ветеранів Таміла Орел, заступниця голови Вишгородської райдержадміністрації Тетяна Волотовська, депутат Київської обласної ради Андрій Пещерін, радник голови Вишгородської районної ради Олександр Дзюба, голова Всеукраїнської організації «Селянське козацтво України» Леонід Шморгун, керівники сільських осередків ради ветеранів. Також до заходу долучились вихованці Гурту козацького вишколу СПАС «Соколята» Пірнівської гімназії.

Серед основних питань, які обговорювали – створення осередку ради ветеранів у Пірнівській громаді та обрання голови осередку. Цю місію доручили Галині Олексіївні Буяло. Також було обговорено питання продовження співпраці ради ветеранів та Пірнівської сільської ради.