14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 16.12.2021 11:04

Дню ліквідатора надано державного статусу Указом Президента України №945/2006 від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС. Цей день – нагадування суспільству про проблеми тих, хто віддав свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від катастрофи, що сталася 26 квітня 1986 року.

У ліквідації аварії на ЧАЕС брали участь і жителі сіл Лівобережжя Вишгородщини, які нині входять до Пірнівської громади.

Низько вклоняємось і висловлюємо глибоку вдячність всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які в тих екстремальних умовах виявили героїзм, самовідданість та мужність, працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції.

Фото без описуСердечно бажаю всім вам та вашим родинам Божого благословіння, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять…

І нехай ніколи не повториться жах найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

З повагою, голова Пірнівської сільської ради Сергій КНИЖНИКОВ