Тепло й комфортно у "Сонечку"
Дата: 25.11.2021 12:44
Кількість переглядів: 1828
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359643/20353846c2e9a2de4c1d0ee6f0c6cc41.jpg)
У закладі дошкільної освіти «Сонечко» Пірнівської сільської ради розпочалося нове життя.
У зв’язку з капітальним ремонтом харчоблоку в Жукинській школі, де готувалися обіди й для вихованців садочка «Сонечко», постало питання про те, як надалі організувати освітній процес діткам «Сонечка». Адже відсутність харчування унеможливлює перебування дітей в закладі. І чудовою альтернативою стало приміщення початкової школи у селі Воропаїв.
Зараз дітки мають можливість здобувати дошкільну освіту у прекрасних умовах. Тут і теплі спальні кімнати, і облаштовані кімнати для занять та гри, і просторий спортзал, і затишна їдальня – все для комфортного життя малюків. Адже від того, як їм тут живеться, залежить не лише їх майбутнє, а й майбутнє всієї країни.
Дитячий садок – це те місце, де діти отримують свої перші знання, ніжну любов, це другий дім маленьких діточок.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359643/eaa6f98754c3327370d462129dd8c9ef.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359643/7f66d7d191b34ec7eaa0a7d9546cceb3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359643/547f8fc7ed9556faa29a68bf7c335fd2.jpg)