Проведено комплексне профілактичне відпрацювання Вишгродський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Дата: 19.11.2021 16:52
Кількість переглядів: 1978

СьоФото без описугодні, 19.11.2021 року, за ініціативи рятувальників, в с. Вища Дубечня Пірнівської громади було проведено комплексне профілактичне відпрацювання, мета якого – ще раз привернути увагу громадськості до проблеми пожеж у житловому секторі та нагадати людям, особливо – найнезахищенішим категоріям – правила безпеки у побуті. Такі заходи мають неабияку ефективність, адже інформація, почута від рятувальників та представників інших відомств, застосовується на практиці одинокими пристарілими людьми і багатодітними родинами. Як свідчить статистика, випадків пожеж у населених пунктах, де проводилися відпрацювання, реєструється значно менше.

До таких відпрацювань рятувальники залучають соціальних працівників, представників національної поліції, працівників електро та газового господарства та засоби масової інформації.